Tanec v Plzni vás zve na kurz společenského tance pro děti od 6 do 12 let. Kurz povede Stanislav Kovalov z Kyjeva, který utekl před válkou s celou rodinou do České republiky.

Kurz je určen všem dětem, které navštěvovali tento kurz od února, ale přidat se mohou i ostatní po konzultaci s lektorem. Kurz bude 2x týdně - ve čtvrtek a v neděli v tanečním sále v Papírně, je možno chodit jen jeden den nebo oba. Ve čtvrtek bude latina, ve které se děti potkají s tanci samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive. V neděli vás čekají standardní tance - waltz, tango, valčík, foxtrot, quickstep.

Co vaše dítě dostane? Krásné a správné držení těla, zdravou páteř, fyzickou kondici, disciplínu, koordinaci pohybů, pocit rytmu, hudby a rozvoj estetických vlastností.

Pokud ho to bude bavit, nabízíme účast na místních a mezinárodních soutěžích, soustředění, sportovní kategorie a třídy dovedností podle standardů souvisejících s věkem, rozvoj sportovní povahy, schopnost pracovat v týmu a páru.

Na kurzu budou děti studovat pohyb různé složitosti, tělesnou výchovu, protahování, rozvoj užitečných dovedností těla. Je možnost se přesunout do profesionálního sportovního týmu či vystoupeních na slavnostních akcích. To vše pod vedením zkušeného trenéra s profilovým vzděláním a mnohaleté zkušenosti práce s dětmi.

Kdy:

čtvrtky od 25.4 do 20.6 2024 v čase 17-18h standard (9 lekcí po 60 minutách)

neděle od 5.5 do 23.6 2024 v čase 13:30-14:30h latina (7 lekcí po 60 minutách, netančíme 12.5)

Kde: taneční sál Papírna Plzeň, Zahradní 2, Plzeň, vchod zadním vchodem kolem Cross fitu po schodech do 2. patra

Lektor: Stanislav Kovalov (Ukrajina) - hovoří plyně česky, ukrajinsky, anglicky, rusky

Cena:

latina 9 lekcí ve čtvrtek - 900,-Kč/osobu

standardní tance 7 lekcí v neděli - 700,-/osobu

latina + standardní tance - 16 lekcí - 1.520,-/osobu

Není nutné se hlásit v páru, ale budeme hlídat poměr chlapců a holek, abychom udrželi kvalitu kurzu.

O lektorovi:

Je mu 38 let a pochází z Kyjeva, kde má doteď svoji taneční školu. Bývalý tanečník programů 10 tanců WDSF a WDC. Profesionální trenér s vysokoškolským vzděláním a víc než 15 let zkušeností v práci. Specialista v oblastí tanečního sportu, s vysokoškolskou výukou fyziologii s kurzem dětské psychologii a pedagogiky. Licencovaný rozhodčí soutěže 1. národní kategorii AUDSF (member of WDSF). Kouč mistrů a vítězů celoukrajinskych soutěže, vítězové Grand Prix Evropsku kategorie juvenilles od začátku jejích kariéry.

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ СПОРТ (Спортивні бальні танці)

Запрошуємо хлопців та дівчат на танцювальний спорт, який включає 10 танців латиноамериканської та стандартної європейської програм! СТАНДАРТНА ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОГРАМА: -Повільний Вальс -Tанго -Віденський Вальс -Повільний Фокстрот -Квікстеп

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА: -Самба -Ча-ча-ча -Румба -Пасодобль -Джайв

ЩО ОТРИМАЄ ВАША ДИТИНА?

ХОББІ-режим: -Красиву та правильну поставу тіла -Здоровий хребет -Добрий фізичний розвиток -Дисциплінованість -Розвинуту координацію рухів -Почуття ритму -Почуття музики -Розвиток естетичних якостей -Цікаве проведення часу без гаджетів

СПОРТ-режим: -Участь у місцевих та міжнародних змаганнях -Цікаві спортивні тренувальні табори -Спортивні категорії та класи майстерності, згідно стандартів за віком -Розвиток спортивного характеру -Здатність продуктивно співпрацювати у команді та парі -Можливість мати додаткову спеціальність на майбутнє -Найкрасивіший вид спорту з найменшим травматизмом.

Тренування включають вивчення танцювальних рухів різної складності, фізичну підготовку, розтяжки, розвиток навичок володіння своїм тілом. Є можливість переходу у спортивну збірну клубу, а також, виступи на змаганнях та концертних подіях. Все це під керівництвом професійного тренера з профільною освітою та багаторічним досвідом праці з дітьми. ЧЕКАЄМО ВАС НА ЗАНЯТТЯХ!

 Společenské tance pro děti (6-12 let)

Úroveň středně pokročilí
Lektor Stanislav Kovalov
MístoPapírna Plzeň, Zahradní 173, 326 00
Ceny