нижче текст українською

Tanec v Plzni vás zve na navazující kurz společenského tance pro dospělé, je určen pro ty, kteří navštěvovali tento kurz od února, ale přidat se mohou po dohodě s lektorem další tanečníci.

Kurz povede Stanislav Kovalov z Kyjeva, který utekl před válkou s celou rodinou do České republiky. Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí naučit latinsko-americké či standardní tance. Kurz bude mít 2 lekce rozdělené na standardní tance a latinu, obě budou v neděli v tanečním sále v Papírně, je možno chodit jen jeden blok či oba. První blok budou standardní tance - waltz, tango, valčík, foxtrot, quickstep, ve druhém pak latina - samba, cha-cha, paso doble, jive.

Díky kurzu se naučíte držet správně vaše tělo, mít zdravou páteř, fyzickou kondici, disciplínu, koordinaci pohybů, pocit rytmu, hudby a rozvoj estetických vlastností. Odpočinete si aktivně po pracovním dni, budete tančit v páru i sólo. Možnost vystupovat na soutěžích či akcích, možnost Pro-AM, tedy individuální trénování s trenérem.

Kdy:

neděle od 5. května do 23. června 2024 v čase 14:30-15:30h - standardní tance(7 lekcí po 60 minutách, netančíme 12.5)

neděle od 5. května do 23. června 2024 v čase 15:30-16:30h latina (7 lekcí po 60 minutách, netančíme 12.5)

Kde: taneční sál Papírna Plzeň, Zahradní 2, Plzeň, vchod zadním vchodem kolem Cross fitu po schodech do 2. patra

Lektor: Stanislav Kovalov (Ukrajina) - hovoří plyně česky, ukrajinsky, anglicky, rusky

Cena:

latina 7 lekcí - 1.050,-Kč/osobu

standardní tance 7 lekcí - 1050,-/osobu

latina + standardní tance - 14 lekcí - 1.800,-/osobu

zkušební lekce jednorázová, pokud jste k nám ještě nechodili 150,-/osobu/lekci, platí se na místě

Není nutné se hlásit v páru, ale budeme hlídat poměry pánů a dam, abychom udrželi kvalitu kurzu.

O lektorovi:

Je mu 38 let a pochází z Kyjeva, kde má doteď svoji taneční školu. Bývalý tanečník programů 10 tanců WDSF a WDC. Profesionální trenér s vysokoškolským vzděláním a víc než 15 let zkušeností v práci. Specialista v oblastí tanečního sportu, s vysokoškolskou výukou fyziologii s kurzem dětské psychologii a pedagogiky. Licencovaný rozhodčí soutěže 1. národní kategorii AUDSF (member of WDSF). Kouč mistrů a vítězů celoukrajinskych soutěže, vítězové Grand Prix Evropsku kategorie juvenilles od začátku jejích kariéry.

СПОРТИВНІ БАЛЬНІ ТАНЦІ ДЛЯ ДОРОСЛИХ.

Запрошуємо чоловіків та жінок на спортивні бальні танці, які включають 10 танців латиноамериканської та стандартної європейської програм! СТАНДАРТНА ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОГРАМА: -Повільний Вальс -Tанго -Віденський Вальс -Повільний Фокстрот -Квікстеп

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА: -Самба -Ча-ча-ча -Румба -Пасодобль -Джайв

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ВІД ЗАНЯТЬ? -Проведення часу з чудовою музикою -Насолоду танцем в парах чи сольно -Вивчення нових різноманітних та цікавих рухів з десяти абсолютно різних танців -Здоров'я для свого хребта та всього тіла -Психологічний відпочинок після робочого дня -Можливість виступати на змаганнях та концертних подіях -Можливість для жінок тренуватися та виступати в парі з тренером (ProAm) -Чудовий настрій

Тренер: Ковальов Станіслав, 38 років. Колишній танцівник програми 10 танців WDSF та WDC. Професійний тренер з вищою освітою та більше ніж 15 роками досвіду. Спеціаліст в області танцювального спорту, з університетським курсом дитячої психології та педагогіки. Ліцензований суддя змагань першої категорії AUDSF (member of WDSF). Існує можливість навчатися чеською, англійською, українською, російською мовами. БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ НА ЗАНЯТТЯХ!

 Společenské tance pro dospělé

Úroveň středně pokročilí
Lektor Stanislav Kovalov
MístoPapírna Plzeň, Zahradní 173, 326 00
Ceny