Holky, ženy, tanečnice, i úplné začátečnice, připraviil jsme si pro vás nový kurz!!

Lady fusion s Janinou Taubrovou je určen všem co mají nadšení do tance všeho druhu a chtějí se cítit žensky, ale i zapracovat na fyzičce, flexibilitě, síle a technice.

Na lekci s Jani tě vždy čeká warm up, protažení, krátké posilování, technika a taneční sestava. Styly - lady sexy dance, high heels, street dance, disco, salsa, bachata, contemporary a další, ale i srandičky jako tik tok dance, různé dvojičky, či cvičení na zlepšení pohybové paměti. Lekce budou přizpůsobeny vám, taneční styly, na které se budete chtít více zaměřit si určíme společně. Budeme pracovat na tom, aby ses v tanci cítila sebejistě, žensky, ladně a sexy. Vznikne tak i nová parta holek, které mohou, když budou chtít, také občas vystoupit na různých kulturních společenských akcích, či společně podnikat různé věci i mimo taneční sál.

Janina je dlouholetá zkušená lektorka, choreografka a tanečnice, učí převážně výše zmíněné taneční styly a to dospělé i děti, je pedagog volného času, event koordinátorka, chůva v dětské skupině, choreografka maturitních předtančení, lektorka salsy, aktivně tančí nebo učí na tanečních campech a workshopech, věnuje se i dalším projektům - vystoupení, pořádání soutěží, workshopů, dětských táborů apod. Vystudovala Management sportovních aktivit a Pedagogiku, je porotcem Czech Dance Organization a další zkušenosti z různých odvětví.

Janina se vždy snaží, aby na lekcích vládla pozitivní atmosféra a příjemný kolektiv. Buď jeho součástí i ty! Těšíme se na Tebe!

Kdy: středy od 24.4 - 19.6.2024 v čase 20:30-21:45h

Kde: taneční sál Masala, nám. Republiky 21, Plzeň, 2. patro

Lektor: Janina Taubrová

Cena: 1530,-/osobu (9 lekcí po 75 minutách)

 Obsazeno!!!Dance soulmates - lady fusion s Janinou Taubrovou

Úroveň pro všechny
Lektor Janina Taubrová
MístoMasala Ghar, nám. Republiky 21, Plzeň
Ceny