English text below:

Srdečně vás zveme na 9.ročník úspěšného festivalu La Primavera (15-17.března 2024)

Tanec v Plzni vás zve na 3 dny plné workshopů, party, zábavy a chvil s přáteli. Primaveru jsme připravili pro všechny, kteří se chtějí v tanci (salse, bachatě, kizombě a zouku) posunout dále. Mezinárodně uznávaní lektoři se sjedou do Plzně, aby s vámi strávili březnový víkend. Čeká vás 22 workshopů a 2 party.

Úroveň je od mírně pokročilých, měli byste tedy znát minimálně základní kroky a jednoduché figury, aby pro vás úroveň workshopů nebyla obtížná. Cílem festivalu je vás nejen zdokonalit v tancích, zažít festivalovou atmosféru, ale i posílit plzeňskou taneční komunitu, prohloubit vzájemné vztahy, navázat nová přátelství. La Primavera je známá pro rodinnou atmosféru, workshopy kde se klade důraz na to, aby vaše tancování posunuly o level výš včetně techniky a zároveň abyste se celý víkend hooodně bavili.

Vstupenkou na festival je fullpass, ten vás opravňuje na vstup na všechny workshopy a 2 festivalové party. Workshopy si volíte sami, na rozvrhu bude uvedena obtížnost, není potřeba se na ně registrovat.

Kdy: 15.-17. března 2024

Kde: Papírna Plzeň - workshopy i party budou ve 2 prostorách

Cena: fullpass 1.900,-/osobu v páru nebo 1950,-/osobu bez partnera pro prvních 30 přihlášených

Potvrzení lektoři:

zouk - Luděk Lužný, Monika Něničková

kubánská salsa - Yaros a Kateřina Loginov (Dance Different, Praha)

bachata - Alexandros Gkloumpos a Svitlana Kulygina (Bulharsko, Ukrajina)

dominikánská bachata - Viktor Vašina

kizomba - Iva Rudat a George Daniel Cimpeanu (Packndance, Mnichov, Německo)

DJs: DJ Kron, DJ Petr Fidler, DJ Momolatino, DJ Viktor Vašina

Dotazy: jana.kucerova@tanecvplzni.cz, 734 510 700

  1. festival La Primavera Plzeň - cuban salsa, bachata, kizomba and zouk festival in industrial building of Papirna in Pilsen

We cordially invite you to the 9th year of the successful festival La Primavera (March 15-17, 2024)

Dance school Tanec v Plzni invites you to 3 days full of workshops, parties, fun and moments with friends. We have prepared Primavera for everyone who wants to move further in dance (salsa, bachata, kizomba and zouk). Internationally recognized lecturers will come to Pilsen to spend the March weekend with you. 22 workshops and 2 parties await you.

The level is from intermediate, so you should at least know the basic steps and simple figures so that the workshop level is not difficult for you. The goal of the festival is not only to improve your dancing skills, to experience the festival atmosphere, but also to strengthen the Pilsen dance community, deepen mutual relations, and establish new friendships. La Primavera is known for its family atmosphere, workshops where the emphasis is on taking your dancing to the next level, including technique, and at the same time having a lot of fun all weekend.

The ticket to the festival is a fullpass, which entitles you to enter all workshops and 2 festival parties. You choose the workshops yourself, the difficulty will be indicated on the schedule, there is no need to register for them.

Confirmed teachers:

cuban salsa -Yaros a Kateřina Loginov (Dance Different, Praha)

bachata sensual - Alexandros Gkloumpos a Svitlana Kulygina (Bulharsko, Ukrajina)

bachata dominican - Viktor Vašina (Stolárna, Brno), Jana Kučerová (Tanec v Plzni)

brazilian zouk - Luděk Lužný, Monika Něničková (Stolárna, Brno)

kizomba - Iva Rudat, George Daniel Cimpeanu (Packndance, Munchen, Germany)

DJ: DJ Kron, DJ Petr Fidler, DJ Momolatino, DJ Viktor Vašina

Price: 1950,-/person in couple or 78 Eur/person

2000,-Kč/person without partner or 80 Eur/person

 Festival La Primavera (salsa, bachata, kizomba, zouk) 9th edice

Úroveň od mírně pokročilých
Lektor Luděk Lužný, Monika Něničková, Viktor Vašina, Yaros Loginov, Kateřina Loginov, Iva Rudat, George Cimpeanu, Alexandros Gkloumpos, Svitlana Kulygina
MístoPapírna Plzeň, Zahradní 173, 326 00
Ceny