Víš s kým tančíš?

Kdo k nám chodíte tančit víte, že na lekci či na tančírnu nejde pouze vaše fyzické tělo, ale nesete si sebou i eurofii, štěstí, nadšení, v horším případě strachy, stres, pochybnosti, úzkosti a to vše ovlivňuje jak se cítíte při tanci a co vyzařujete. A je dobré s tím být v souladu, najít ten správný balance.

Zveme vás na workshop, kde se bude tančit, hrát si, ale i povídat a probírat témata, jak být lepší v tanci, jak nechat starosti za sebou a uvolnit se do tance tak, že budete pro svého partnera příjemným společníkem. Dotkneme se témat jako je postavení ženy a muže v tanci, vyzkoušíme si jednotlivé role a jak by to vlastně mělo být správně. Pro některé z vás je tanec určitá terapie, únik a my zkusíme vysvětlit proč to tak je.

Těšíme se, že se spolu sejde skupina lidí s láskou k tanci a budeme řešit souvislosti mezi tancem a osobním životem a seberozvojem. Během akce budeme zkoumat různé perspektivy, cíle a role, které muži a ženy přinášejí na taneční parket a jak být s těmito věcmi lépe v souladu. Pro muže zvědomíme jejich mužskou energii, jak s ní pracovat, jak dělat rozhodnutí, jak vést s důvěrou a noblesou. Pro ženy budeme probírat, jak si rozvíjet sebevědomí, sebedůvěru a pohodlí ve své ženské energii, zároveň se učit lépe následovat a podporovat své taneční partnery. Hosty a zároveň mentory budou na tomto workshopu kouč Martin Šinal a terapeutka Ivetka Vitková.

Kdy: sobota 25.2. 2023 od 10 - 13h

Kde: taneční sál v domě U Slunce, Na Roudné 1, Plzeň

Lektoři: Jana Kučerová, Martin Šinal a Ivetka Vitková

Cena: 600,-/osobu, není nutné přijít v páru

O lektorech:

Iveta Vitková se od roku 2011 věnuje koučování (Akreditovatný výcvik Coachingworld)a od roku 2014 psychologickému poradenství (Terapeutický výcvik LifeDynamik pod Elio z.s.) Ve své praxi se opírá nejčastěji o principy Transakční analýzy (TA 101 ,TA210, TA Advance, členka České asociace Transakční analýzy) a gestalt terapie. Zaměřuje se primárně na zdravou komunikaci, rozvoj osobnosti, sebepoznání,obnovování sebedůvěry a na práci s emocemi. Pomůže vám pochopit, co a proč se ve vás děje, a nabídne vám koncepty, které umožňují kultivovat osobnost a zvyšovat kvalitu života. Iveta Vitková je také odborným autorem článků a poradcem na stránkách www.psychologie.cz.

Martin Šinal Martin v roce 2018 absolvoval 18 měsíční výcvik pro muže (tzv. Mužská síla), ve kterém následně mnoho let asistoval. Od roku 2020 vede v Plzni na měsíční bázi tzv. Mužské kruhy, které chlapům pomáhají dostat se do těla, odhodit masky a orientovat se v různých tématech. Roku 2022 absolvoval intenzivní výcvik koučinku institutu Neuroleadership, patřící mezi 30 top škol koučinku na světě, v praxi pak pokračuje jako interní kouč v americkém automotive korporátu. V lednu 2023 dovedl na konec půlročního výcviku "Přestaň být hodným klukem" 9 chlapů. Martin zároveň s TvP protančil nejedny boty Rád chodí na Crossfit a nově se zamiloval do práce se dřevem. Více na www.martinsinal.com

 Víš s kým tančíš?

Úroveň pro všechny tanečníky
Lektor Martin Šinal, Ivetka Vitková, Jana Kučerová
MístoDům U Slunce,Na Roudné 1, Plzeň