Srdečně vás zveme na 8.ročník úspěšného festivalu La Primavera (17-19.března 2023)

Tanec v Plzni vás zve na 3 dny plné workshopů, party, zábavy a chvil s přáteli. Primaveru jsme připravili pro všechny, kteří se chtějí v tanci (salse, bachatě, kizombě a zouku) posunout dále. Mezinárodně uznávaní lektoři se sjedou do Plzně, aby s vámi strávili březnový víkend. Čeká vás 22 workshopů a 2 party.

Úroveň je od mírně pokročilých, měli byste tedy znát minimálně základní kroky a jednoduché figury, aby pro vás úroveň workshopů nebyla obtížná. Cílem festivalu je vás nejen zdokonalit v tancích, zažít festivalovou atmosféru, ale i posílit plzeňskou taneční komunitu, prohloubit vzájemné vztahy, navázat nová přátelství. La Primavera je známá pro rodinnou atmosféru, workshopy kde se klade důraz na to, aby vaše tancování posunuly o level výš včetně techniky a zároveň abyste se celý víkend hooodně bavili.

Vstupenkou na festival je fullpass, ten vás opravňuje na vstup na všechny workshopy a 2 festivalové party. Workshopy si volíte sami, na rozvrhu bude uvedena obtížnost, není potřeba se na ně registrovat.

Kdy: 17.-19. března 2023

Kde: Papírna Plzeň - workshopy i party budou ve 2 prostorách - v tanečním sále v 1.patře a v kavárně v přízemí (páteční party a workshopy proběhnou v 1.patře - taneční sál a velká hala)

Cena: fullpass 1.800,-/osobu v páru nebo 1850,-/osobu bez partnera pro kurzisty Tance v Plzni (navštěvující aktuálně kurzy), ostatní 1900,-/osobu v páru a 1950,-/osobu bez partnera

Potvrzení lektoři:

bachata - Jorge Svoboda, Monica Lopez (ČR, Spain) Peter Ruman, Alexandra Ruman (Slovensko)

kubánská salsa - Pavel Maximenko

kizomba - Pavel Maximenko, Vališ Stojčev, Kateřina Novotná (Praha)

zouk - Luděk Lužný, Monika Něničková, Ondra Král

Dotazy: jana.kucerova@tanecvplzni.cz, 734 510 700

 Festival La Primavera 8.ročník(salsa, bachata, zouk, kizomba)

Úroveň od mírně pokročilých
Lektor Peter RUman, Alexandra Ruman, Jorge Svoboda, Monica Lopez, Vališ Stojčev, Pavel Maximenko, Kateřina Novotná, Luděk Lužný, Monika Něničková, Ondra Král
MístoPapírna Plzeň, Zahradní 173, 326 00
Ceny
  • fullpass za osobu bez partnera - pouze leadři (kurzista Tance v Plzni)
    1850,- Přihlásit
  • fullpass za osobu bez partnera - pouze leadři
    1950,- Přihlásit
  • party pass