Pojeďte s námi na 2.ročník tábora Tance v Plzni do rekreačního střediska U Vožeháku na severním Plzeňku. Tábor je určen všem, kteří si rádi hrají. Vemte s sebou děti, miláčky prostě kohokoliv, koho baví si hrát. Čekají vás hry pro dospělé i děti, společné aktivity, sportování, výlety.

Kdo jste byl loni, tak víte, jak super to bylo. Hráli jsme vybíjenou, zažili noční bojovku, volejbal, fotbal, bláznivé hry s tričkem, melounem atd. Večer bude opět táborák s kytarou i tancování. Zatím máme celé středisko pro sebe, ubytko je buď v pokojích v budově či chatkách. Při registraci můžete napsat do poznámky, s kým byste rádi bydleli. Budeme se snažit dát vás na pokoje, abyste se znali (v budově pokoje pro 3, 4 osoby, chatky pro 2, 4 až 12 lidí, koukněte na web - www.uvozehaku.cz)

Stravování - v objektu je restaurace, takže je uvažováno, že minimálně snídaně si tam objednáme. Budeme řešit pak s přihlášenými zvlášť.

Program:

pátek - příjezd v odpoledních hodinách, ubytování, večeře, ohýnek, kytara

sobota - společná snídaně, nástup, pro zájemce jóga, dopolední hry a aktivity, oběd, po obědě koupání, siesta, odpolední hry, večeře, oheň, noční bojovka

neděle - snídaně, pro zájemce jóga, hry, sbalení a výlet v okolí

Cena: 600,-/osobu bez jídla (jídlo se bude nahlašovat později

Termín: 3.-5.9.2021

 OBSAZENO!!Tábor Tance v Plzni - pro všechny, co si rádi hrají

Úroveň pro všechny
Lektor lektoři TVP
MístoU Vožeháku