Chcete pravidelně cvičit, ale chybí vám motivace a odhodlání? Nevíte, jak začít? Připojte se k našim pondělním online workoutům!

Tréninky jsou vhodné pro začínající i pokročilejší cvičence. Cvičit budeme s vlastní vahou a minimem vybavení. Zaměříme se na kvalitu provedení jednotlivých cviků a správnou techniku.

Co budeme potřebovat: - připojení k internetu a počítač, tablet nebo chytrý telefon (pojedeme online přes aplikaci Zoom) - podložku na cvičení - ručník (ne na utírání, budeme s ním cvičit) - 2x 1,5 l PET lahev nebo lehčí jednoruční činky - židli

Těšit se můžete na rozcvičku, kompletně sestavený tréninkový plán a na závěrečný strečink. Jdete do toho s námi?

Kdy: pondělí 30.11.2020 v čase 18:00 - 19:00h

lektor: Alča Hájková

100 Kč/lekce

O lektorce: "Dříve jsem cvičila ve fitness, účastnila jsem se kruhových tréninků, tabata lekcí, TRX workoutů apod. Na takových lekcích ale většinou trenéři nevysvětlovali techniku a makalo se hlavně na kvantitu na úkor kvality. Přestože jsem se už tou dobou zajímala o anatomie a cvičila jsem i doma, stále mi chybělo hlubší pochopení různých souvislostí. Také mě mrzelo, když jsem viděla, že si mnoho lidí cvičením se špatnou technikou samo nevědomky ubližuje. Proto jsem se rozhodla začít se v tomto směru vzdělávat, abych sama cvičila správně a abych mohla pracovat s lidmi, kteří mají zájem o zdravý pohyb. V současné době absolvuji certifikovaný kurz Master Trainer u Vital Institutu v Praze (komplexní kurz instruktor fitness, funkční trenér, rehabilitační trenér a kondiční trenér). Do budoucna se chci zaměřit především na osobní tréninky a kvalitní diagnostiku pohybového aparátu, na jejímž základě pak vytvořím individuální cvičební plán."

 Workout s Alčou

30.11.2020 - 30.11.2020
Úroveň pro všechny
Lektor Alča Hájková
Místoonline přes zoom
Ceny
Rozvrh
  • 30.11.2020 18:00 - 19:00