1. ročník úspěšného festivalu La Primavera 6.-8.3.2020

Tanec v Plzni vás zve na 3 dny plné workshopů, party, zábavy a chvil s přáteli. Primaveru jsme připravili pro všechny, kteří se chtějí v tanci (salse, bachatě, kizombě a zouku) posunout dále. Mezinárodně uznávaní lektoři se sjedou do Plzně, aby s vámi strávili první březnový víkend. Čeká vás přes 20 workshopů a 2 party.

Festival je určen hlavně plzeňským tanečníkům, ale vítání jsou všichni. Úroveň je od mírně pokročilých, měli byste tedy znát minimálně základní kroky a jednoduché figury, aby pro vás úroveň workshopů nebyla obtížná. Cílem festivalu je vás nejen zdokonalit v tancích, zažít festivalovou atmosféru, ale posílit plzeňskou taneční komunitu, prohloubit vzájemné vztahy, navázat nová přátelství.

Vstupenkou na festival je fullpass, ten vás opravňuje na vstup na všechny workshopy a 2 festivalové party. Workshopy si volíte sami, na rozvrhu bude uvedena obtížnost, není potřeba se na ně registrovat.

Kdy: 6.-8.3.2020 Kde: Papírna Plzeň - workshopy i party budou ve 2 prostorách - v tanečním sále v 1.patře a v kavárně v přízemí.

Cena: fullpass 1750,-(prvních 30 lidí)

Potvrzení lektoři: salsa - Pavel Maximenko (Kazachstán/ČR) + Alexandra Nagy (Maďarsko/ČR)

Kizomba-Jacinto Teca (Angola/ČR), Pavel Maximenko+Alexandra Nagy

bachata - Peter Ruman + Alexandra Vargová (Slovensko)

zouk - Luděk Lužný, Monika Něničková

Dotazy: jana.kucerova@tanecvplzni.cz, 734 510 700

 Festival La Primavera 2020-salsa, bachata, kizomba, zouk

Úroveň od mírně pokročilých
Lektor Pavel Maximenko, Alexandra Nagy, Peter Ruman, Alexandra Vargová, Jacinto Teca
MístoPapírna Plzeň
Ceny